Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
61 8 527 529,
61 8 520 224
01 / 03 / 2023

Nowe wnętrza Kancelarii

Udostępnij:

W zeszłym tygodniu odbyła się sesja zdjęciowa wnętrz nowej siedziby naszej Kancelarii, mieszczącej się przy ul. Tylne Chwaliszewo 27/1A – sprawdźcie jak pracujemy 💪🏻

Do stworzenia projektu oraz aranżacji biura zaprosiliśmy Panią Karolinę Kabelis-Krawczuk z Kabelis Architekci. Całość naszych nowych wnętrz utrzymana jest w spójnej, przytulnej i eleganckiej stylistyce. Staraliśmy się, aby przestrzeń wewnątrz Kancelarii idealnie współgrała z nowoczesną bryłą budynku, zaprojektowanego przez poznańskie biuro architektoniczne Wrzeszcz Architekci.

- W nowym biurze staraliśmy się przede wszystkim stworzyć komfortowe warunki pracy dla naszego zespołu, który liczy aktualnie blisko 20 osób. Lokalizacja biura, a także wyposażona w najnowsze technologie reprezentacyjna sala konferencyjna to ukłon w stronę naszych Klientów. Kancelaria M. KROTOSKI ADWOKACI I RADCY PRAWNI Sp.k. dynamicznie się rozwija i nasze nowe biuro z pewnością potwierdza ten kierunek – mówi Maciej Krotoski – Partner Zarządzający.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w nowych murach 🏢✨ 

#KrotoskiAdwokaci #NoweBiuro #NowoczesneWnętrze 

 

IMG 0700IMG 0702IMG 0703IMG 0704

Zapoznaj się z naszymi najnowszymi materiałami