Motoryzacja

Motoryzacja
  • Salony samochodowe,
  • Serwisy samochodowe,
  • Producenci części i akcesoriów.

Motoryzacja znaczy dla Nas o wiele więcej niż tylko dziedzina nauki poświęcona pojazdom mechanicznym. To przede wszystkim pasja, bezgraniczna miłość, a także sposób na życie. Motoryzacja trwale wpisuje się w historię Kancelarii Krotoski – Adwokaci. Już w latach 70-tych XX stulecia, Kazimierz Krotoski- Junior zaczął specjalizować się w postępowaniach karnych dotyczących badania wypadków motoryzacyjnych. Specjalistyczna wiedza techniczna podparta doświadczeniem zdobytym na trasach wyścigów kartingowych w połączeniu z nienaganną znajomością litery prawa i procedury spowodowały, że Kazimierz Krotoski – Junior stał się cenionym specjalistą w sprawach związanych z wypadkami samochodowymi i odszkodowaniami. Zamiłowanie do motoryzacji zostało odziedziczone przez kolejne pokolenia.

Adwokat Jerzy Krotoski zapisał piękną kartę w dziejach polskiego automobilizmu. Sześć tytułów mistrza i v-ce mistrza Polski w wyścigach samochodowych zdobyte w latach 1971 – 1985 do dziś wzbudza uznanie. Pasja mecenasa Jerzego Krotoskiego okazała się także niezwykle pomocna w jego działalności zawodowej. Kancelaria Krotoski – Adwokaci od kilkudziesięciu lat wiedzie prym na rynku usług prawniczych związanych z doradztwem prawnym w szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej.

Wyspecjalizowani Prawnicy słynący z doskonałej znajomości tematyki motoryzacyjnej i posługujący się specjalistyczną terminologią wielokrotnie przyczyniali się do rozstrzygnięcia toczących się postępowań sądowych na korzyść reprezentowanego Klienta. Dzięki naszej przenikliwej wiedzy w dziedzinie techniki motoryzacyjnej jesteśmy w stanie podjąć skuteczną polemikę z biegłym sądowym. Więź z branżą motoryzacyjną dodatkowo wzmacniana jest poprzez stałe i kompleksowe doradztwo wiodącym podmiotom prowadzącym sieci dealerskie sprzedaży samochodów. Działalność Kancelarii rozciąga się na terytorium całej Polski, a wysoki poziom merytoryczny Prawników powoduje, że zgłaszają się do Nas Klienci indywidualni i podmioty gospodarcze nawet z najdalszych zakątków kraju.

 

Publikacje: