Kompleksowa obsługa prawna firm

Kancelaria Krotoski-Adwokaci jest obecna na rynku usług prawniczych nieprzerwanie od połowy lat osiemdziesiątych XX wieku. Na przestrzeni tego okresu zdobyliśmy pozycję wiodącej Kancelarii Prawnej, specjalizującej się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców, także tych z kapitałem zagranicznym, czy działających poza granicami Polski. Obszar naszego działania to nie tylko Poznań, lecz terytorium całej Polski.

Doświadczenie Kancelarii ugruntowane wieloletnią praktyką, pozwala Nam służyć radą nie tylko na płaszczyźnie prawnej, ale także od strony biznesowej. Obsługa prawna firm jest jedną z naszych wiodących specjalizacji. W ciągu 25-letniej działalności nasz profesjonalizm i rzetelność doceniło liczne grono Klientów biznesowych, obdarzając Nas swoim zaufaniem. Klienci cenią w Nas przede wszystkim fachowość i skuteczność oraz umiejętność rozwiązywania skomplikowanych sporów prawnych. Opiekę prawną rozpoczynamy już na etapie doradztwa przy wyborze przez podmioty gospodarcze odpowiedniej formy prawnej prowadzonej działalności.

Współpraca z pionem doradztwa podatkowego dodatkowo pozwala przedstawiać przedsiębiorcom optymalne rozwiązania na gruncie prawa podatkowego. Kluczowym dla odpowiedniego zrozumienia potrzeb przedsiębiorcy jest poznanie specyfiki prowadzonej przez niego działalności gospodarczej, co pozwala na zaproponowanie Klientowi odpowiedniego rozwiązania dopasowanego specjalnie dla niego. Rozumiejąc zapotrzebowanie rynku oraz konieczność wdrażania nowoczesnych technologii, a jednocześnie szanując czas swoich Klientów, Kancelaria, w celu usprawnienia komunikacji pomiędzy Klientami, będzie wdrażać wideokonferencję i elektroniczny dostęp do akt. Dzięki tym rozwiązaniom oferowana przez Nas obsługa prawna firm zyskuje nowoczesny i kompleksowy charakter.

Sprostanie wyzwaniom czasu, szybkość świadczonych usług przy jednoczesnym zachowaniu ich najwyższych standardów, stanowią dla Kancelarii priorytet w działaniu. Kilkunastoosobowy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych prawników Kancelarii, prowadzący obsługę Klientów w języku polskim, angielskim, niemieckim daje należytą rękojmię najwyższej jakości świadczonych usług.

Kompleksowa obsługa prawna firm obejmuje świadczenie usług związanych między innymi z:

 • tworzeniem i reorganizacją podmiotów gospodarczych – spółek cywilnych, jawnych, komandytowych, komandytowo-akcyjnych oraz kapitałowych (sp. z o.o. i s.a.);
 • windykacją należności;
 • obsługą prawną inwestycji;
 • negocjacjami umów handlowych;
 • rozwiązywaniem bieżących problemów prawnych;
 • sporządzaniem i przygotowywaniem umów, aktów wewnętrznych, odpowiednich regulaminów;
 • przejęciem, podziałem i przekształceniem spółek;
 • zastępstwem procesowym przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi i organami administracji publicznej;
 • zagadnieniami związanymi z prawem pracy;
 • zagadnieniami związanymi z zamówieniami publicznymi;
 • ochroną danych osobowych;
 • wszelkimi zagadnieniami związanymi z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Wybrane sprawy