Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
61 8 527 529,
61 8 520 224
Kinga Malcher-Firlej - bio

Zespół

Kinga Malcher-Firlej

Radca prawny

tel. 61 8 527 529
kinga.malcher@krotoski-adwokaci.pl
Doświadczenie
Jej doświadczenie zawodowe obejmuje kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, prawo pracy, prawo nieruchomości i obsługę procesu inwestycyjnego m.in. w zakresie badań due diligence, umów związanych z obrotem nieruchomościami, czy reprezentacji klientów w postępowaniach administracyjnych i sądowo-administracyjnych. Wspierała również wspólnoty mieszkaniowe oraz właścicieli nieruchomości przy regulowaniu stanu prawnego nieruchomości.
Kompetencje
Tytuł:
  • Radca prawny
Edukacja:
  • Absolwentka prawa oraz administracji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Słuchaczka podyplomowego Studium Zamówień Publicznych oraz uczestniczka szkoleń i kursów z zakresu mediacji. Technik bezpieczeństwa i higieny pracy.

Członkostwo:
  • Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu (od 2018 r.).

Języki:
  • Angielski
Specjalizacje

W kręgu jej zainteresowań mieści się kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców, w tym opiniowanie umów, negocjacje przy kontraktach handlowych, spory sądowe oraz korporacyjna obsługa spółek. Prowadziła liczne procesy reorganizacyjne w spółkach i w ramach jednoosobowych działalności gospodarczych, przekształcenia podmiotów, jak również doradzała przy konfliktach wspólników.

Zapewnia również wsparcie w zakresie prawa pracy, reprezentuje w sporach pracowniczych oraz przed organami, przygotowuje akty wewnętrzne oraz doradza w kwestiach związanych z bhp.

Wśród jej silnych stron można wyróżnić skrupulatność i zaangażowanie w sprawę klienta, kreatywność.

Z Kancelarią Krotoski Adwokaci i Radcy Prawni związana od 2017 r.

Po godzinach

W wolnych chwilach przemierza polskie szlaki górskie, a cierpliwość trenuje przy pleceniu makramy.