61 8 527 529,
61 8 520 224
13 / 01 / 2016

Zatrudnimy adwokata lub radcę prawnego

W związku z rozwojem kancelarii poszukujemy do naszego zespołu dynamicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

ADWOKAT/RADCA PRAWNY

 Miejsce pracy: Poznań

Region: wielkopolskie

 Opis stanowiska:

  • pełna obsługa prawna firm i osób indywidualnych,

  • budowanie relacji, poszerzanie współpracy poprzez regularne kontakty i spotkania z Klientami,

  • reprezentowanie Kancelarii na imprezach branżowych,

 Wymagania:

  • tytuł adwokata lub radcy prawnego,

  • minimum 4-letnie doświadczenie pracy w kancelarii – warunek konieczny,

  • gruntowna i praktyczna znajomość prawa handlowego, cywilnego, gospodarczego,

  • umiejętność zarządzania czasem i wyznaczania priorytetów,

  • samodzielność w działaniu, terminowość, operatywność

  • dyspozycyjność,

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań przy ciekawych projektach,różnorodny zakres prowadzonych spraw,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w solidnej Kancelarii o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • atrakcyjne i nowoczesne środowisko pracy - biuro w centrum Poznania

  • przyjazną atmosferę pracy

  • wsparcie w procesie wdrożenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu wraz z listem motywacyjnym w języku polskim na adres e-mail: rekrutacja@krotoski-adwokaci.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych oraz o podanie stanowiska w tytule e-maila.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Zapoznaj się z naszymi najnowszymi materiałami