Kariera

 M. Krotoski Adwokaci i Radcy Prawni sp. kświadczy najwyższy poziom usług prawnych dla świata biznesu i osób indywidualnych. Jesteśmy Kancelarią z tradycjami, która w codziennej pracy łączy wiedzę i doświadczanie z innowacyjnością. Dostarczamy naszym Klientom nieszablonowe i efektywne rozwiązania prawne w obszarze branży motoryzacyjnej, nieruchomości, budownictwa, RODO czy sukcesji.

Obecnie poszukujemy osoby na wakacyjne praktyki na stanowisko:

ASYSTENT PRAWNY

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref: AS 07/2018

Wymagania:

• student IV roku prawa;
• dostępność czasowa co najmniej cztery kolejne dni w tygodniu (preferowana dostępność pięć dni w tygodniu) – elastyczny grafik;
• mile widziane doświadczenie w kancelarii prawnej min. 6 miesięcy,
• zainteresowanie prawem cywilnym i gospodarczym,
• wysoka kultura osobista,
• bardzo dobra umiejętność organizowania czasu pracy,
• rzetelność, pracowitość i zaangażowanie.

Oferujemy:

• Płatną praktykę z możliwością przedłużenia współpracy i objęcia patronatu w trakcie aplikacji;
• Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia i poszerzania wiedzy;
• Merytoryczną pracę w dynamicznym zespole.

Zadania:

• Bieżące wsparcie zespołu Kancelarii w codziennych zadaniach:
• przygotowanie i analiza dokumentacji prawnej,
• sporządzanie projektów pism procesowych i opinii prawnych.
• Bieżący kontakt z sądami i komornikami, windykacja należności.
• Monitorowanie zmian w przepisach prawnych dotyczących realizowanych projektów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres rekrutacja@krotoski-adwokaci.pl

Kancelaria zastrzega sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest M.Krotoski Adwokaci i Radcy Prawni spółka komandytowa, z siedzibą w Poznaniu (61-731) przy ul. Nowowiejskiego 8/6, KRS 62200 0, NIP 783174323 3, REGON 364685792 0 (dalej: Spółka)

Ponadto, informujemy, że:
• Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko praktykant/asystent prawny, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
• Przekazanie przez Panią/Pana dane osobowe w CV lub liście motywacyjnym poczytuje się za wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w nich zawartych.
• Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji tj. przez okres 3 miesięcy od zakończenia rekrutacji, a w wypadku wyrażenia przez Państwa zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – przez okres 24 miesięcy od daty przekazania danych.
• Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć upoważnieni pracownicy oraz podmioty świadczące usługi na rzecz Spółki(tj. usługi IT i wsparcia technicznego), które muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki.
• Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do dotyczących Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu przetwarzania danych.
• Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
• Przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
• Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem możliwości przetwarzania Pani/Pana danych osobowych przez Spółkę dla celów rekrutacji.
• Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem możliwości przetwarzania Pani/Pana danych osobowych przez Spółkę dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.