Zasady współpracy

Wieloletnia praktyka przyniosła naszej kancelarii liczne sukcesy oraz referencje ponad tysiąca klientów z kraju i z zagranicy. Zaufało nam wiele znanych firm i osób, które na stałe powierzyły obsługę prawną kancelarii Krotoski Adwokaci. Wszystko dzięki rzetelnej pracy, wysokiemu poziomowi merytorycznemu i efektywności, czyli sprawom rozstrzygniętym po myśli naszych klientów. Z klientami porozumiewamy się w języku polskim, angielskim, niemieckim. Komunikujemy się używając najnowocześniejszych technologii.

Jednocześnie, poszerzamy naszą wiedzą współpracując z najlepszymi.

Stale rosnąca liczba spraw, które prowadzimy w imieniu naszych klientów powoduje, że możemy być bardziej konkurencyjni niż dotychczas. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów dotyczące sposobu rozliczenia usług prawnych. Dlatego naszym klientom prywatnym i korporacyjnym proponujemy następujące systemy rozliczeń za świadczone przez nas usługi prawne:

  • stawkę godzinową, której wysokość ustalamy wspólnie z Klientem w zależności od stopnia trudności sprawy i która jest podstawą do rozliczenia zaangażowania Kancelarii w każdym kolejnym miesiącu współpracy.
  • ryczałt miesięczny, którego wysokość ustalamy wspólnie z Klientem w oparciu o charakter i ilość prowadzonych spraw,
  • sukces fee - wynagrodzenie, które uzależnione jest od wyniku sprawy.
  • wynagrodzenie kwotowe obejmujące prowadzenie sprawy od początku do końca.

Zdarza się, że nasi Klienci trafiają do nas ze sprawami szczególnymi, nietypowymi, czy wyjątkowo skomplikowanymi i rozciągniętymi w czasie. W takich sytuacjach koszty ustalamy indywidualnie na podstawie możliwych scenariuszy rozwoju wypadków z uwzględnieniem czasu niezbędnego do pomyślnego rozstrzygnięcia sprawy.

Umożliwiamy również rozłożenie płatności wynagrodzenia w całym okresie prowadzenia sprawy lub podzielenia go na części.

Warto więc w trakcie pierwszej wizyty w Kancelarii rozważyć wszystkie możliwości i wybrać tę najbardziej dla Państwa korzystną. Nasi prawnicy są także w tej sprawie do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy!

Publikacje: