Izabela Kałużyńska

Izabela Kałużyńska

adwokat

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu.

Doświadczenie zawodowe
Doświadczenie zdobyła w renomowanych kancelariach adwokackich w Poznaniu oraz Warszawie, gdzie szlifowała umiejętności z zakresu kompleksowej obsługi przedsiębiorców, ale przede wszystkim  taktyki procesowej. Tworzyła, przekształcała i likwidowała spółki oraz fundacje. Negocjowała, a także sporządzała kontakty pomiędzy przedsiębiorcami z branży budowlanej, usługowej, handlowej oraz motoryzacyjnej. Brała udział w tworzeniu dokumentacji, umów oraz ugód dotyczących nieruchomości. Autorka bloga Poradnik właściciela nieruchomości.

Specjalizuje się w spornych sprawach cywilnych, ze szczególnym uwzględnieniem spraw gospodarczych oraz dotyczących nieruchomości. Prowadziła liczne postępowania w zakresie uzyskiwania odszkodowań za wywłaszczenie nieruchomości zarówno na etapie administracyjnym, jak i sądowym. 

Zdobyte umiejętności wykorzystuje przy bieżącej obsłudze przedsiębiorców doradzając na etapie przedprocesowych, jak i broniąc ich praw na etapie sądowym.

Zainteresowania
Entuzjastka zdrowego i aktywnego stylu życia. Relaksuje się gotując dla przyjaciół albo rozwijając swoją pasję face makeup.