Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
61 8 527 529,
61 8 520 224
07 / 12 / 2023

Skuteczne wsparcie w rejestracji kolejnej fundacji rodzinnej

Udostępnij:

Po raz kolejny specjaliści z kancelarii Krotoski Adwokaci i Radcy prawni mieli okazję wspierać klientów w procesie utworzenia fundacji rodzinnej oraz jej skutecznej i szybkiej rejestracji.
Fundacje rodzinne stały się nowym narzędziem umożliwiającym zapewnienie sukcesji w wielu firmach, głównie tych rodzinnych. Na chwilę obecną do Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim wpłynęło już ponad 800 wniosków o rejestrację fundacji rodzinnych, co oznacza, że bardzo duża część przedsiębiorców decyduje się na wdrożenie nowego rozwiązania pozwalającego na sukcesję rodzinnej firmy.


Z uwagi na coraz większe zainteresowanie fundacjami rodzinnymi, z wielką przyjemnością informujemy, że specjaliści z naszej Kancelarii po raz kolejny doradzali i wspierali w całym procesie tworzenia fundacji rodzinnej.


Ile trwa rejestracja fundacji rodzinnej?


Według informacji udzielanych w sądzie rejestrowym średni czas oczekiwania na rejestrację fundacji rodzinnej wynosi około 3 miesięcy, jednak skuteczne i sprawne działania naszych specjalistów pozwoliły na zarejestrowanie kolejnej już fundacji rodzinnej w termin miesiąca.

Kancelaria oferuje kompleksowe wsparcie, począwszy od założenia fundacji rodzinnej poprzez pomoc prawną i podatkową w trakcie jej funkcjonowania. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat fundacji rodzinnej, zapraszamy do kontaktu.

Zapoznaj się z naszymi najnowszymi materiałami