Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
61 8 527 529,
61 8 520 224

Kariera

Jak działamy? Przede wszystkim skutecznie.

Kierujemy się podstawowymi dla nas wartościami, takim jak: profesjonalizm, zaangażowanie, zaufanie, poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań i biznesowe podejście do prowadzonych spraw.

Ważna jest dla nas sprawna i otwarta komunikacja oraz umiejętności pracy w grupie. Lubimy pracować zespołowo.

Na rynku usług prawnych działamy od ponad trzydziestu lat - łączymy wiedzę i doświadczenie z innowacyjnością oraz pełnym zrozumieniem dla wspieranych przez nas przedsiębiorców i osób fizycznych.
Co oferujemy? Możliwość rozwoju w wybranych obszarach prawa, stanowiących specjalizacje kancelarii. Zapewniamy wsparcie naszych najbardziej doświadczonych prawników, kierujących się prowadzonymi w kancelarii praktykami. Aktywnie wspieramy rozwój zawodowy, umozliwiający udział w szkoleniach - tak zewnętrznych, jak i wewnętrznych - z zakresu merytorycznych ale i doskonalających tzw. kompetencje miękkie.

Dlaczego warto do nas dołączyć? Powodów jest wiele, oto najważniejsze z nich:

 1. Działamy od ponad 30 lat - łącząc wiedzę i doświadczenie z innowacyjnością oraz pełnym zrozumieniem dla nas przedsiębiorców i osób fizycznych.
 2. Posiadamy świetny zespół doświadczonych prawników specjalizujących się w różnych obszarach prawa. Masz możliwość pracy z każdym z nich.
 3. Stawiamy na rozwój poprzez wewnętrzne biuletyny oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Dobrej wiedzy nigdy nie za mało.
 4. Publikujemy, czy organizujemy szkolenia dzięki którym nawiązujemy kontakt i poznajemy realne problemy branży. Interesuje nas praktyka.
 5. Lubimy wyzwania i jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły, które mogą przynieść korzyść nie tylko kancelarii, ale także Tobie. Ludzie to największy kapitał.
 6. Tworzymy przyjazne warunki umilające codzienną pracę. Owocowe czwartki, krótsza praca w okresie letnim i takie tam.

Jak przebiega proces rekrutacji?

 1. Prześlij swoje CV na adres rekrutacja@krotoski-adwokaci.pl.
 2. Jeżeli Twoje CV przykuje naszą uwagę zaprosimy Ciebie na spotkanie.
 3. Podczas spotkania przeprowadzimy z Tobą krótką rozmowę, która pozwoli nam ocenić możliwość współpracy.
 4. Następnym etapem jest rozmowa z partnerem zarządzającym na temat warunków współpracy, nie wyłączając rozmowy na temat zagadnień merytorycznych.
 5. Jeżeli przejdziesz pozytywnie wyżej wymienione kroki, to złożymy Tobie ofertę. Decyzja należy do Ciebie.
Napisz do nas na rekrutacja@krotoski-adwokaci.pl
Zostań częścią naszego zespołu