Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
61 8 527 529,
61 8 520 224

Misja i wizja

Nasza przewaga buduje przewagę naszych klientów

Od ponad 30 lat wspieramy przedsiębiorców i osoby prywatne w obszarze prawa. Mamy wiedzę i doświadczenie, które pozwala zarówno rozwiązywać problemy, jak i napędzać rozwój naszych klientów. Odważnie patrzymy w przyszłość, stawiamy sobie ambitne cele, nieustannie rozwijamy swoje kompetencje.

Jesteśmy kancelarią prawną nastawioną na działanie. Rozumiemy, że w biznesie przede wszystkim liczy się czas i pewność, a sukces opiera się na zaangażowaniu, trafnym określaniu celów i skuteczności podejmowanych przedsięwzięć. W tych kwestiach prawo zawsze mamy po swojej stronie.

Waleczność
Kiedy osiągnięcie porozumienia staje się niemożliwe, sięgamy po sprawdzone i zdecydowane rozwiązania. Napędza nas rywalizacja, interesuje tylko podium.
(Pro)aktywność
Staramy się wyprzedzać oczekiwania klientów. Dajemy odpowiedzi nim pojawią się pytania.
Skuteczność
Opracowujemy warianty działania. Szukamy nowych rozwiązań. Dzięki naszym ekspertom przystępujemy do akcji i skutecznie rozwiązujemy problemy.
Zespół ekspertów
Od lat zdobywamy wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam swobodnie przemieszczać się w gąszczu zmieniających się przepisów. Pozyskane kompetencje branżowe i techniczne, umożliwiają nam lepsze zrozumienie specyfiki prowadzonych spraw. Wśród nas są cenieni prelegenci najbardziej prestiżowych ogólnopolskich konferencji oraz autorzy publikacji w największych polskich dziennikach (Rzeczpospolita, Dziennik Gazeta Prawna, Puls Biznesu) oraz czasopismach branżowych.
Opieka nad interesami
Rozmawiamy i wsłuchujemy się w potrzeby klienta. Wnikliwie analizujemy, aby przedstawić najskuteczniejsze rozwiązania. Nasza praca nie kończy się wyłącznie na doradzaniu, zapewniamy także stałe wsparcie na etapie wdrażania. Stawiamy na dostępność i sprawną komunikację.
Nasze wartości Poznaj wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy
Opieka prawna Opieka prawna
Wierzymy, że komunikacja jest kluczem do udanej współpracy. Przełamujemy bariery opowiadając o zawiłościach prawnych prostym i zrozumiałym językiem. Jesteśmy do pełnej dyspozycji naszych klientów na każdym etapie sprawy, uprzednio wprowadzając ich w kolejne etapy

skontaktuj się z nami
Prosto do celu Prosto do celu
Stawiamy na partnerstwo i zaufanie. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną a nasze działania opieramy na indywidualnym i priorytetowym podejściu do każdej sprawy, szukaniu nieszablonowych rozwiązań, zdecydowanych i skutecznych posunięciach, eksperckiej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu rynkowemu w branżach, którymi od lat się zajmujemy.

skontaktuj się z nami
Na korzyść klienta Na korzyść klienta
Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie klientów. Stawiamy wyłącznie na rozwiązania, które w perspektywie długofalowej są dla nich najkorzystniejsze. Taktyka i strategia prowadzonych przez nas działań całkowicie podporządkowana jest ich interesom i potrzebom.

skontaktuj się z nami