Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
61 8 527 529,
61 8 520 224

Notice: Undefined index: zakres in /templates/krotoskiadwokaci/html/com_content/article/casestudy.php on line 32
WYBRANE SPRAWY
Opinia prawna w przedmiocie decyzji wydawanej w trybie art. 124 ustawy o gospodarce nieruchomościami a instytucją służebności przesyłu
Opinia prawna w przedmiocie decyzji wydawanej w trybie art. 124 ustawy o gospodarce nieruchomościami a instytucją służebności przesyłu

Prawnicy Kancelarii otrzymali zlecenie przygotowania specjalistycznej opinii prawnej w przedmiocie relacji między decyzją o ograniczeniu sposobu korzystania z nieruchomości (wydawanej w trybie art. 124 ustawy o gospodarce nieruchomościami) a instytucją prawa cywilnego - służebnością przesyłu. Sporządzona analiza prawna miała również na celu ustalenie, w obliczu przedstawionego stanu faktycznego, najlepszej procedury do pozyskania prawa do nieruchomości. Po dokonaniu oceny stanu prawnego, wnioski końcowe wydanej opinii powinny w sposób znaczący przyspieszyć realizację jednej z kluczowych inwestycji liniowych w Polsce.

Kancelaria Krotoski Adwokaci stale doradza wykonawcom przy realizacji znaczących przedsięwzięć z branży energetyczne m.in. analizując i rozwiązując liczne problemy, jakie się z tym tematem wiążą.


Zapoznaj się z naszymi najnowszymi materiałami